FrequentlyAskedQuestions
Do you have any question?

We have answered some of the frequently asked questions for you.

www.ucuzchip.com sitemize sağüstte bulunan üye ol butonuna tıklayarak 1 dakikada kayıt olabilir ya da 8 farklı sosyal medya giriş seçeneğinden doğrudan giriş yapabilirsiniz. Dilerseniz Üyeliksiz de sipariş verebilirsiniz.

www.gamedestek.com www.ucuzchip.com www.chipci.com www.chipcikaptan.com www.restpokerchip.com www.chipcim.com www.jestchip.com www.klaschip.com www.okeychip.com www.efechip.com www.chipbuycenter.com www.chipbuystore.com www.chipbuyshop.com www.chipsepeti.com.tr www.101chip.com www.okeysatis.com www.kupachip.com web sitelerinin tamamı GAMEDESTEK BİLİŞİM A.Ş. ye bağlı olup 10 Yılı aşkın süredir kesintisiz hizmet vermektedir. Her geçen gün büyüyen Dünyanın en büyük Chip satış Platformunda Siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verilmektedir. Dünyanın her yerinden 20 den fazla ödeme kanalı ile ödemelerinizi yapabilir,ürünlerinizi anında teslim alabilirsiniz. Bizleri global değerlendirme platformu Truspilot üzerinden yorumlamanızı rica ederiz. https://www.trustpilot.com/review/www.gamedestek.com

Restpoker, kendine has oyun motoruyla, gerçekçi masa deneyimiyle, adil oyun algoritması ve olağanüstü görselleri ile,eşsiz bir poker deneyimi sunan,koleksiyonerler tarafından tercih edilen,Playstore Puanlarında tam not almış,yerli yapım Hobi Eğlence Oyunudur. İçerisinde barındırdığı 20 den fazla mod ve kart oyunları sayesinde Avrupalı ve Amerikalı Oyun Severler tarafından tam not almış bu eşsiz multiplayer oyununda yer almak için sen de UcuzChip Referans kodunla oyuna kayıt olabilirsin.

Rest Poker Chip (Fiş) Restpoker Oyununda bulunan masalarda ve diğer modlarda oyun oynayabilmek, oyun içerisinde diğer arkadaşlarınıza gift göndermek , profilinizi geliştirmek ve level atlamak için gereken oyun içi para birimidir.

Restpoker Oyununda kendi profil resminize tıklayarak Oyun Kimliğiniz olan id numaranızı görebilirsiniz. İd numaranızın üzerine tıklayarak kopyalayabilirsiniz. Kopyaladığınız id numarası ile sipariş verebilirsiniz.

RestPoker Oyununda genel olarak Ban yoktur. Ancak, çoklu hesap- hileli oyun- fiş satışı gibi durumların tespit edilmesi halinde, diğer oyuncuları korumak adına hesabınız askıya alınabilmektedir. Normal Oyuncular için bir ban riski bulunmamaktadır.

Restpoker Oyununda Chip satın almak için UcuzChip üyeliğinize giriş yaparak, bakiye yükleyip dilediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz. Ayrıca doğrudan almak istediğiniz ürüne tıklayarak Oyundaki id numaranızı yazıp ekrana gelen hesap bilgileri size ait ise onay verip, ödeme adımını tamamlayıp sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz ödeme yapıldığı anda otomatik olarak gönderilmektedir.

Sitemizden vereceğiniz siparişlerde satın almış olduğunuz Chip miktarı, siparişi verdiğiniz id numaranıza hemen anında gönderilmektedir. Sipariş teslim süresi 1 dakika olarak belirlenmiştir.

Hayır, Restpoker Oyunu herhangi bir kazanç vaad etmeyen sadece eğlence amaçlı rekabetçi bir oyundur. Oyun içerisinde Turnuvalar-Oyun masaları-Slotlar alanlarında kazanacağınız oyun paralarını kesinlikle satamazsınız. Arkadaşlarınızla paylaşmanızı sizin çipiniz yetersiz olduğu zamanlarda da onlardan talep etmenizi önerebiliriz.

Yardıma ihtiyacınız var mı?